RANDEVU ALIN
Müşterilerimiz Ne Dedi?
Comments
DANIŞMAN
M....Y.....
Yeni açılmasına rağmen kısa zamanda mudavimi olduğum Özel N Clinic Güzellik Salonu artık uğrak yerlerimden biri oldu. Tüm personele ilgisi için çok teşekkür ederim.
Comments
Ev Hanımı
Z...B....
Özel N Clinic salonundan aldığım hizmetlerden gerçekten çok memnun kaldım. Güler yüzlü personeli ilgili hizmeti ile bana kendimi gerçekten özel hissetirdiler. Tüm ekibe teşekkürler.
Comments
Fitness Eğitmeni
K....O....
Geçtiğimiz Günlerde ziyaret ettiğim ÖZEL N CLİNİC Salonuna aldığım Bireysel danışmanlık gerçekten hem bedenimi hem ruhumu dinlendirdi. Özel N Clinic Salonundan çıktıktan sonra kendimi yenilenmiş arınmış ve tazelenmiş hissetim.
Comments
Çalışan
S....D....
Güzellik ve bakım konusunda vazgeçilmez mekânım. Başka bir güzellik merkezini düşünemiyorum bile.
Comments
DANIŞMAN
C...K....
Seans öncesi, seans esnası ve sonrasındaki takipleriyle rakiplerimden çok daha ileri düzeyde olan Rize'nin kalbinde yer olan temiz ve nezih bir güzellik merkezi. Lazer epilasyonda son teknolojiyi takip ediyor ve tüm eğitimlerini almış kişilerce yapılıyor. Herkese tavsiye ederim. Kişisel bakım cinsiyet yaş bakmıyor.
Comments
Dişçi
H....P....
iyi ki gitmişim dediğim ve çevreme şiddetle önerdiğim güzellik merkezi. inanılmaz titiz ve işini oldukça profesyonel yapan bir ekip. lazer epilasyonda en iyisi diyebilirim.???? güler yüzlü çalışanları içinde ayrıca teşekkür ediyorum