RANDEVU ALIN
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

Danışanlarımıza ( Bay&Bayan) ihtiyaç duydukları profesyonel hizmeti kendilerini evlerinde hissedecekleri sıcak, samimi aynı zamanda uzmanlık ve hijyen dolu bir ortamda sunmak için yola çıktık. Doğru bilgi ve yerinde işlem ile danışanlarımız için mükemmel sonuçlar elde etmeyi kendimize temel misyon olarak belirledik. En yeni teknolojik cihazları ve güzellik uygulamalarını danışanlarımıza sunabilmeyi tam da bu sebeple asli hedef yaptık. Fikri temellerini işte bu düşüncelerle 2017 yılında attığımız Öz-El&N clinic’i, uzun bir akademik hazırlık ve araştırma döneminin ardından 2022 yılının sonbaharında Rize’mizde açtık.
En son teknolojik cihazlarımız (Tesla 10, Magic Crush…), kişiye özel tasarlanmış programlar ile sunulan güzellik uygulamalarımız (epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama vb.), sağlık eğitimi almış uzman çalışanlarımız, uzman doktor danışmanımız, kurucu iki uzman estetisyenimiz, dahası mizaç, bioenerji, çakra dengeleme dahil bütüncül tedavi uygulamalarımız ile hizmetinizde ve yanınızdayız.

Sizi Öz-El hissetmeye, kendinizi daha çok sevmeniz için gerekçelerinizi kahve ve çay eşliğinde dinlemeye clinic'imize bekleriz.