RANDEVU ALIN
HİZMETLERİMİZ
Medical Cilt Bakımı
Makyaj, zararlı ışınlar, travma ve yaş alma gibi faktörler zamanla cildin yorgun, yaşlı ve canlılığını yitirmesine neden oluyor.
DETAYLAR
Hydrafacial
Ciltteki ölü hücreleri özel bir başlık ile temizleme işlemine hydrafacialdenir. Bu hizmeti veren firma, işlem sırasında cilt tipinize uygun solüsyonlar kullanıyor.
DETAYLAR
Altın iğne
Yaşın ilerlemesiyle birlikte cildin kendi kendine yenilenmesi oldukça güçleşir. Sivilce izleri, akne lekeleri, güneş yanıkları gibi faktörlerin ciltteki renk farklılığına neden olması ise kaçınılmazdır.
DETAYLAR
Dermapen
Cilt yenileme uygulaması anlamına gelen dermapen, cildin olduğundan daha genç durmasını sağlar. Firma uygulamaları arasında bulunan dermapen, uzmanlar tarafından yapılması gereken işlemler arasındadır.
DETAYLAR
Leke Protokülü
Lekeli bir ciltte yüzünüzün güzelliğini göremeyebilirsiniz. Bu lekelerle doğal yöntemler ile baş etmek oldukça uzun ve zahmetli olabilir.
DETAYLAR
Akne tedavisi
Akne, ciddi bir cilt problemidir. Hormonal sorunlar akne oluşumunu hızlandırsa da doğru bir akne protokolü ile bu sorunun önüne geçmek mümkündür.
DETAYLAR
Bölgesel incelme
Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on focusing on the bottom line.
DETAYLAR
Magic Crush
Ses dalgalarıyla uygulanan yöntemler arasında yer alan Magic Crush, frekansı son derece yüksek olan bir yöntem olarak biliniyor.
DETAYLAR
Lenf Drenaj
Sağlık kuruluşları başta olmak üzere birçok güzellik merkezinde uygulanan lenf drenaj, özellikle ödem sorunu olan kişilere büyük yarar sağlıyor.
DETAYLAR
Tesla-10
Son teknolojik gelişmelerden biri olarak kabul edilen Tesla-10, hem yağ yakmanızı hem de kas yapmanızı sağlayan önemli bir cihazdır.
DETAYLAR
G5
G5 masaj aleti selülit tedavisinde yaygın olarak kullanılan teknolojik bir cihazdır.
DETAYLAR
Microblading
Kaş üzerine yapılan işlem anlamına gelen microblading, son dönemlerin en popüler operasyonlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
DETAYLAR
Dudak Renklendirme
Solgun dudaklara sahip olan kişiler, dudaklarının daha renkli görünmesini isterler. Bu hususta kullanılan makyaj malzemelerinin uzun süre dudakta kalmaması daha kalıcı çözümler aranmasına neden oluyor.
DETAYLAR
Lazer Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yöntem kullanılır.
DETAYLAR
İğneli Epilasyon
Tüy köklerinin iğne ile yakılması yöntemi olarak bilinen iğneli epilasyon, elektrik akımı kullanılarak yapılıyor. İğneli epilasyon konusunda hizmet alabileceğiniz firma, bu işlemi farklı türlerde yerine getirebiliyor.
DETAYLAR
Bireysel Danışmanlık
Duygusal, psikolojik ve fizyoljik rahatsızlıklara yardımcı olma yöntemidir. Bireysel danışmanlık ile kişinin tüm yönleri analiz edilerek yaşadığı problemleri ortaya çıkarak sorunların çözülmesine yardımcı olunur.
DETAYLAR