RANDEVU ALIN
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
HİZMETLERİMİZ
Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yöntem kullanılır. Geçmişten günümüze kadar uygulanan en etkili yöntem ise lazer epilasyondur. Tüyleri % 98 oranında yok eden bu uygulama hem kadın hem de erkeklerin tüy sorununa çözüm oluyor. İleri IPL teknolojisi ile geliştirilmiş birçok lazer epilasyon cihazı bulunuyor. Bu cihazların cilt tipine ve tüy yapısına uygun olarak tercih edilmesi son derece önemlidir. Olası yan etkileri önlemek adına profesyonel hizmet veren merkezleri tercih etmeniz yararlı olacaktır.

Lazer Epilasyon Teknolojisi

Doğrudan kıl kökünü zayıflatarak çıkmasını geciktiren ve birkaç seans sonrasında tamamen yok eden lazer epilasyon teknolojisi yetkili merkezler tarafından yapılmalıdır. Tecrübeli ve bilgili uzmanlarla hizmet veren firma, en son teknoloji ile geliştirilmiş cihazları kullanıyor. Kıl yapısına, rengine ve cilt tonuna göre en uygun atış derecesini belirleyerek oluşabilecek yan etki riskini de en aza indiriyorlar. Ön muayene sonucu kişinin ihtiyacı olan seans sayısına karar veriyorlar. Planlanan uygulama takvimine sadık kaldığınız sürece istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Kaliteli, profesyonel ve son derece hijyenik şartlarda faaliyet yürütüyorlar.

Yorum bırakın
isim
Aslınur M.
30 Kasım 2022, 12:24
Merhaba herkese. 23 yaşındayım. Öz El & N güzellik merkeziyle yeni tanıştım. Bundan 1 ay öncesinde tüm vücut lazer paketinden yararlandım ve ilk ay izlenimlerime göre tüylerimde ciddi dökülme oldu. Şu an daha baştayız, gelişme oldukça yorumumu güncelleyeceğim. Bunların yanında hizmetten son derece memnun kaldım. Çalışanlar gayet profesyönel ve samimiler. Aklında bu işlemleri yaptırmak isteyen varsa bu Öz El & N' e gelmesini öneririm.
TÜM YORUMLARI OKUYUN
Medical Cilt Bakımı
Hydrafacial
Altın iğne
Dermapen
Leke Protokülü
Akne tedavisi
Bölgesel incelme
Magic Crush
Lenf Drenaj
Tesla-10
G5
Microblading
Dudak Renklendirme
Lazer Epilasyon
İğneli Epilasyon
Bireysel Danışmanlık
Bioenerji
Mizaç Danışmanlığı
İsim ve Doğum haritası Analizi
Kupa Terapi
Lenf Drenaj