RANDEVU ALIN
Dudak Renklendirme
Dudak Renklendirme
HİZMETLERİMİZ
Dudak Renklendirme

Solgun dudaklara sahip olan kişiler, dudaklarının daha renkli görünmesini isterler. Bu hususta kullanılan makyaj malzemelerinin uzun süre dudakta kalmaması daha kalıcı çözümler aranmasına neden oluyor. Bu noktada dudak renklendirme operasyonu ön plana çıkıyor. Dudak renklendirme işlemini en profesyonel şekilde yapan firma, bu renksizliklere daha kalıcı çözümler sağlıyor. Yaklaşık 18-36 ay kadar süren bir kalıcılık vardır. 1 ay boyunca ücretsiz şekilde kontrollerinizi yapan firma, bunun yanı sıra olası bir kötü sonuçta da sizin yanınızda oluyor. Renkli dudaklara kavuşmak için tercih edebileceğiniz en doğru uygulamalardan biridir.

Dudak Renklendirme İşlemi Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Hayır, dudak renklendirme işlemi yapılırken herhangi bir acı hissetmezsiniz. İşlem yapılırken bölgesel anestezi kremi kullanıyor. Bundan dolayı herhangi bir acı ya da ağrıyla karşılaşmanızı engeller.

Dudak Renklendirme Yapıldıktan Sonra Ruj Kullanılır Mı?

Firma, dudak renklendirme yapıldıktan sonra ruj kullanımı yapmanızda herhangi bir sakınca görmüyor. Dilediğiniz renkteki ruju dudaklarınıza sürebilirsiniz. Dilerseniz dudak renklendirme işlemi yapılırken hayal ettiğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Firma bu hususta size 26 farklı renk seçeneği sunuyor.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Medical Cilt Bakımı
Hydrafacial
Altın iğne
Dermapen
Leke Protokülü
Akne tedavisi
Bölgesel incelme
Magic Crush
Lenf Drenaj
Tesla-10
G5
Microblading
Dudak Renklendirme
Lazer Epilasyon
İğneli Epilasyon
Bireysel Danışmanlık
Bioenerji
Mizaç Danışmanlığı
İsim ve Doğum haritası Analizi
Kupa Terapi
Lenf Drenaj