RANDEVU ALIN
Dermapen
Dermapen
HİZMETLERİMİZ
Dermapen

Cilt yenileme uygulaması anlamına gelen dermapen, cildin olduğundan daha genç durmasını sağlar. Firma uygulamaları arasında bulunan dermapen, uzmanlar tarafından yapılması gereken işlemler arasındadır. Bu uygulamada küçük iğneler kullanılır. Bu iğneler vasıtasıyla cilt delinir. Delinen cilt kolajen ve elastin üretmeye başlar. Bu sayede harika bir cilde kavuşmanıza yardım eder. Firma, dermapen konusunda oldukça deneyimlidir. Kendinizi dermapen uzmanlarının eline bırakarak daha iyi bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Dermapen Hangi Durumlarda Uygulanır?

Başta cildi yenilemek amacı ile uygulanan bir işlemdir. Ancak sadece cildi yenileme amacı için uygulandığını söylemek doğru olmaz. Bunun yanı sıra yara izleri, akne, kırışıklıklar, ince çizgiler, saçkıran, büyük gözenekler gibi durumlar için de uygulanan bir işlem olarak biliniyor.

Dermapen Kimlere Uygulanır?

Firma, hangi cilt uygulamasının kime uygulanması gerektiğini konusunda çok bilgilidir. Dileyen her yetişkin bu işlem için firmaya başvuruda bulunabilir. Fakat belirli şartların taşınması çok önemlidir. Firma, dermapen uygulamasına uygun olmayan kişilere bu işlemi kesinlikle yapmaz. Bu uygulama için gerekli olan şartları firma ile konuşarak öğrenebilirsiniz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Medical Cilt Bakımı
Hydrafacial
Altın iğne
Dermapen
Leke Protokülü
Akne tedavisi
Bölgesel incelme
Magic Crush
Lenf Drenaj
Tesla-10
G5
Microblading
Dudak Renklendirme
Lazer Epilasyon
İğneli Epilasyon
Bireysel Danışmanlık
Bioenerji
Mizaç Danışmanlığı
İsim ve Doğum haritası Analizi
Kupa Terapi
Lenf Drenaj